Transport, Spedycja, Logistyka

Dział TSL

Podejmując współprace z Firmą Polanex w sferze usług TSL macie Państwo zagwarantowane, że powierzone zadanie będzie wykonane z najwyższą dokładnością. Jesteśmy firmą, która dba o interesy zleceniodawcy i zleceniobiorcy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów oraz z myślą o ich dobru, dokładnie weryfikujemy przewoźników, aby transport wykonany był starannie i bezproblemowo. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego zależy nam na budowaniu z nimi pozytywnych i długoterminowych relacji biznesowych.

Dla Państwa wygody firma Polanex oferuje również możliwość skorzystania z usług magazynowania oraz organizacji odpraw celnych. Pośredniczymy w przewozie ładunków towarowych – (całościowych FTL, drobnicowych LTL, doładunków) towarów niebezpiecznych, towarów chłodniczych, płynów, maszyn, samochodów, zwierząt i innych.

Proponujemy Państwu pomoc w transporcie drogowym, morskim, kolejowym i lotniczym w zależności od potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu każde zrealizowane przez nas zlecenie spełnia potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Cechuje nas dokładność, szybkość, punktualność, miła i fachowa obsługa, bezpieczeństwo i prawidłowość wykonania usługi.